www.cinarinsaat.com.tr
İLETİŞİM
Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş.
Ana Sayfa >> Projelerimiz
HAKKIMIZDA
TARİHÇEMİZ

2005 yılında kurulan Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş., kamu ve özel kuruluşların, inşaat, altyapı, mekanik montaj, taahhüt ve proje tasarımı konularında ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş., kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dürüstlük, müşterilerine ve hizmet değerlerine bağlılık ve şeffaflık ilkelerinin başarının anahtarı olduğuna inanmakta ve buna bağlı olarak hizmet vermektedir. Çalışanlarına, ekipmana yatırım yaparak, emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Firmamız kaliteli hizmeti, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ilke edinmiştir.

Yaptığı yatırımlarla İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş.’nin kurulmuş olduğu yıl olan 2005 yılından bu güne tamamladığı projelerin toplam bedeli 48 000 000 USD’ye ulaşmıştır.

VİZYONUMUZ

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş. faaliyet gösterdiği sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş. olarak misyonumuz tüm işlerini kalite ve uygulama süresi açısından başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, ülke ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak; girişimlerinden makul bir kar marjı elde etmeyi sürdürmek ve çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmaktır.

PERSONELİMİZ

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş. olarak görevimiz, kalifiye personelimiz ile kalite anlayışımıza bağlı kalarak planlamadan teslimata kadar zamanlamaya uyarak, sözleşme gereklerini yerine getirmektir. Her projemizide, azami dikkat ve disiplin ile işçi sağlığı ve çevre güvenliğinden ödün vermemek prensibimizdir.

Bünyemizde çalışan personelimiz, çalışalarımızdan en iyi ve en kaliteli sonucu elde etmek amacıyla, deneyimli yönetim kadromuz gözetim ve denetiminde, kendi alanlarında uzman, bilgili ve konuya hakim elemanlardan oluşmaktadır.
GörevAdet
İnşaat Mühendisi4
Harita Mühendisi2
Elektrik Mühendisi1
Makina Mühendisi1
İş Güvenliği Danışmanı (A Sınıfı Uzman)1
İş Güvenliği Uzmanı (C Sınıfı Uzman)2
Maden Mühendisi1
Kaynak Mühendisi1
İnşaat Teknikeri3
Makina Teknikeri1
Topograf2
GörevAdet
Genel Saha Formeni1
İnşaat Formeni*3
Mekanik Formeni*4
Toprak İşleri Formeni1
Şenör1
Operatör*17
Şoför12
Usta*84
İşçi*51
Muhasebeci4
* İşe göre değişiklik göstermektedir.


MOBİL EKİPMAN PARKIMIZ

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş., inşaat sektöründeki gelişen tekniklere uygun yeni makina ve teçhizatın tedarik edilmesi, makina parkının verimliliğinin yüksek tutulması için gerekli yatırımları yapmaya devam etmektedir. Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş., alanında uzman operatörleri ile her alan ve kapasitede çalışmaya cevap verebilecek geniş bir makina parkına sahiptir.
Makina AdıAdet
Loder2
Ekskavatör3
Dozer1
Silindir1
Beko-Loder4
Telehandler2
Kamyon6
Makina AdıAdet
Transmikser6
Su Tankeri1
Pick-up7
Yeraltı Mikseri3
Mobil Vinç1
4x4 Mobil Vinç1
ATÖLYE EKİPMAN PARKIMIZ

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş olarak başlıca faaliyet gösterdiğimiz sektörler arasında endüstriyel tesisler, maden tesisleri, köprü yapıları, petrokimya, rafineri ve enerji tesisleri ön sırayı almaktadır.

Çınar Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş. deneyimli mekanik kadrosu, 4.500m² fabrika sahası ile bugüne kadar yerli ve yabancı, farklı bir çok sektördeki çelik imalat projelerini başarı ile tamamlamıştır.
Makina AdıAdet
Kaynak Makinası (GMAW + SMAW)8
Elektrot Fırını2
Tavan Vinci2
Mobil Vinç1
Manyetik Matkap2
Taşlama Makinası4
Oksijen Takımı2
Kaynak Ağzı Açma Makinası1
Şerit Testere1
Radyal Matkap2
CNC Plazma1
Makina AdıAdet
Abkant Pres1
Giyotin Makas1
Silindir1
Toz Altı Kaynak Makinası2
CNC Torna1
Üniversal Torna2
Üniversal Freze2
Otomatik Taşlama2
Hidrolik Pres1
Kumlama Makinası1
Airless Boya Tabancası1
info@cinarinsaat.com.tr  |  +90 (232) 616 91 02
PROJELERİMİZ | HAKKIMIZDA | İNSAN KAYNAKLARI | İLETİŞİM | KALİTE POLİTİKAMIZ | İŞ SAĞLIĞI POLİTİKASI | ÇEVRE POLİTİKASI
ÇINAR Endüstri Tesisleri ve İnşaat A.Ş. © 2021 Her hakkı saklıdır